DUYURU Foruma yetkili alımları başlamıştır!

Z€lz€L€

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır
Yönetici
GD Admin
GD Webmaster
Katılım
10 Haz 2014
Mesajlar
1,544
Beğeniler
20
Puanları
63
Yaş
33
Web sitesi
gsmdehasi.com
#1
Forumumuz yönetimine yardımcı olabilecek deneyimli veya yetenekli arkadaşlarımıza yetki vermeyi düşünüyoruz. Peki bu yetkiler ve görevleri ne olacak?


1) Süper Moderatör
Her bölümü düzenleme (konu silme ,kilitleme ) ve BAN yetkileri bulunur, mod'ların bir üst makamıdır. Bu yönüyle adminlere de yardımcı olurlar. Forumda gördüğünüz aksaklıkları ve şikayetlerinizi on -line yani o anda forumda bağlı olan Forum Yöneticilerine Özel Mesaj yolu ile iletebilirsiniz.


2) Moderatör
Sadece sorumlu olduğu bölümlerde düzenleme yapma yetkisine sahip yöneticilerdir.Forumda gördüğünüz aksaklıkları ve şikayetlerinizi on -line yani o anda forumda bağlı olan yöneticilere Özel Mesaj yolu ile iletebilirsiniz.

3) Tekniker
Tüm bölümlerde sorumludur ve süper moderatörün tüm yetkilerine sahiptir. Sitenin teknik işleriyle uğraşır.Forumda gördüğünüz aksaklıkları ve şikayetlerinizi on -line yani o anda forumda bağlı olan yöneticilere Özel Mesaj yolu ile iletebilirsiniz.

4) Programcı
Tekniker ile aynı yetkiye sahiptir. Sitenin yazılımı ile ilgilenir.Forumda gördüğünüz aksaklıkları ve şikayetlerinizi on -line yani o anda forumda bağlı olan yöneticilere Özel Mesaj yolu ile iletebilirsiniz.

5) Grafiker
Tekniker ve programcı ile aynı yetkiye sahiptir. Sitenin görsel tasarımı ile ilgilenir. Forumda gördüğünüz aksaklıkları ve şikayetlerinizi on -line yani o anda forumda bağlı olan yöneticilere Özel Mesaj yolu ile iletebilirsiniz.

6) Co-Admin
Super moderator ve moderator'lerden sorumludur.İstatistik ve forumun bakımı ile Ilgilenir.Super moderator'leri yönlendirir ve her konuya istediği şekilde ve gerektiği yerde müdahale edebilme hakkına sahiptir.

7) Webmaster
Yetki bakımından tekniker, programcı, süper moderatör ve grafiker ile eşdeğerdir. Görevi forumun seo işleriyle ilgilenmek ve sitenin optimizasyonunu sağlamaktır.


Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

NOT: Başvuru Formunu eksiksiz ve doğru şekilde doldurunuz!Aksi takdirde dikkate alınmadan başvurunuz silinecektir!!!
 
<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <ins class="adsbygoogle" style="display:inline-block;width:720px;height:60px" data-ad-client="ca-pub-8541373039455571" data-ad-slot="9535701444"></ins> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); </script>